Youtube převaděč na mp4

Díváte se rádi na videa po internetu ? Znáte třeba platformu YouTube ? Je totiž asi největší na celém internetu. Přímo na YouTube můžete sledovat miliony videí s různými lidmi a příběhy. Videa se na YouTube dají natočit třeba i o délce jedné vteřiny nebo i desíti hodiny. Je na každém jak plánuje YouTube využívat. Můžete kontent vytvářet a něco si na tom třeba i vydělat, nebo naopak být konzumentem, který se na kontent dívá a zabíjí tak svůj, většinou volný, čas, který by mohl využít jinak. O to však nejde, YouTube je principiálně pro zábavu. Lidé dělají zábavu lidem, tak to bylo už od nepamatuju, no jenže na YouTube nemusí být jen videa zábavného charakteru.

vyuziti casu youtube

Jistě zde totiž můžete najít i videa naučná, která Vás mohou něco naučit, nebo v některých ohledech poučit. Videa jak provést první pomoc také najdete na YouTube a tak se tato platforma může stát prostředkem k záchraně lidského života. Sice Vás v takové záchraně můžou značně zbrzdit reklamy, ze kterých tvořiči obsahu mají peníze, ale vznikají různé petice, které udávají, aby se YouTube zdrželo reklam na obsahu, který může fungovat jako akutní pomoc a v danou chvíli rozhodují například i ty vteřiny.

jak vyuzit cas

To však samozřejmě jen v případě, že máte přístup k internetu. Je to podmínkou pro sledování videí na platformě YouTube. Na YouTubu můžete najít nejen videa, ale i muziku, kterou zde hodně lidí poslouchá, hudba na YouTube je samozřejmě každému přístupná a pro všechny zdarma, díky těm zmíněným reklamám. Youtube mp4 converter download slouží k stažení a konvertování videa do Vámi zvoleného formátu, pokud jde o video nejčastěji je tedy formát mp4. Jestliže jde o hudbu formátem je mp3. Při exportu a konvertování videa do mp4 jde také vybrat z několika kvalit, jako je třeba HD, FULL HD a v některých případech i 4K. Stáhněte si videa.