Típněte poslední cigaretu


Mnoho kuřáků začíná s kouřením na základní nebo na střední škole. Většinou se nechají strhnout davem a chtějí zapadnout do party. Někdo kouří potom už celý život, někdo už to dál nezkusí a někdo nakonec kouřit přestane. A snad každý kuřák začíná s kouřením u běžných cigaret. Jenže právě ty jsou to nejhorší co můžete kouřit. Obsahují desítky zbytečných chemikálií, které rozhodně pro váš zdravotní stav nejsou to pravé ořechové. Nicméně pokud už je kouříte a přestat se nechystáte, můžete i tak pro svoje zdraví udělat něco pozitivního.

vape muž

Jistě vám neuniklo, že se v trafikách začaly objevovat jednorázové cigarety, ale především elektronické. Oproti jednorázovým jsou paradoxně ekologičtější, protože vám bude sloužit dlouhé roky. Ta jednorázová je spíše nouzové řešení, když si své kuřivo necháte doma. Elektronická cigareta je náhražka klasických cigaret, a i když jste zvyklí na tu klasickou, elektronická vás může zaujmout nejen povedeným designem, ale především tím, že podle celé řady vědců jde o zdravější způsob kouření. Sice se zatím nenašel nikdo kdo by přišel s jednoznačným stanoviskem, ale část vědců se přiklonila k tomu, že elektronické cigareta není tak škodlivá. Sice její náplně obsahují také zdraví neprospěšné látky, ale není jich tolik.

fialová cigareta

Co je největší výhodou elektronické cigarety?
Zatímco běžné cigarety spousta nekuřáků nemůže cítit ani z dálky a vznikají kvůli nim zbytečné konflikty, elektronická cigareta je více tolerována společnosti. Protože tolik nezapáchá a není tak agresivní, můžete si ji dát klidně i v čekání ve frontě, kde většině lidí vadit nebude. K jejímu provozu potřebujete tekutou náplň, kterou si můžete koupit nejen v trafikách, ale i ve specializovaných obchodech.

A jaké e liquid příchutě můžete zkusit? Dopřejte si klasiku a nebo třeba ovocné příchutě, které jsou nejpopulárnější ze všech.