Stylová až do detailu

Při velkém množství práce a povinností občas úplně zapomínáme na to, abychom o sebe dbaly. Ačkoliv se ženy dokážou soustředit na víc věcí zaráz, občas zapomínají právě na to nejdůležitější a to jsou ony samy. Chcete-li však svému stylu opět dodat potřebnou jiskru, nestačí krásné šaty a návštěva kadeřníka. Je potřeba se zaměřit na detaily.

žena s kloboukem

Vlasové doplňky

V poslední době jsou čím dál tím oblíbenější ozdoby do vlasů. Už dávno to není pouze záležitostí dětské módy, ale i dospělá žena si může svůj účes vylepšit pěknou ozdobou. V případě krátkých vlasů vypadají dobře například mašle, které se upínají klasickou sponkou. U delších vlasů už se dá experimentovat s různými perličkami, pentlemi, nebo zdobenými gumičkami. Co však sluší všem, bez rozdílu věku a délky vlasů, jsou čelenky. Klasické látkové, retro čelenky, čelenky s hřebínkem, nebo zdobené nějakou zajímavou aplikací. Výběr je velký a každá si něco najde.

Náušnice

Ačkoliv náušnice k ženám prostě patří, ušní dírky se přeci dívkám nastřelují už v batolecím věku, mnohé z nás na ně zapomínají. Přitom tak základní doplněk, jako jsou právě náušnice dokáže rozzářit každičký outfit. Visací náušnice krásně olemují tvář, kruhy vám dodají sexy look, perličky působí elegantně a ostny zase tvrďácky. V podstatě neexistuje styl, ke kterému by se nehodily nějaké náušnice.

Brože

Že jsou brože záležitostí našich babiček? Ale kdeže. Brože se vyrábí v mnoha designech a mohou jít přes jemné, elegantní až po punkové. Brož jako taková může rozzářit i tu nejobyčejnější halenku, nebo krásně doplnit klasické sáčko.

žena ověšená šperky

Náramky

Ačkoliv si to možná neuvědomujete, lidé si často všimnou právě vašich rukou. Ozdobené zápěstí působí lépe, než to prázdné. Pokud volíte minimalizmus, budou pro vás ideální jednoduché náramky bez přívěsku, nebo s jediným detailním přívěskem. Chcete-li zazářit, můžete si vybrat mezi množstvím náramků z korálků a minerálů. Pro náročnější jsou zde masivní náramky a pro tvrďačky třeba kožené pásky s ostny.

A kde nakoupit krásné doplňky? Vyhněte se obchodním řetězcům,které nabízejí řadové doplňky, protože nejsou originální a uvidíte je snad na každém. Hledáte-li kvalitu a originalitu, navštivte online galanterii Prima obchod.