Hypotéku si můžete nechat i předběžně vypočítat

Občas každý z nás potřebuje finance. Nejenom na pořízení bydlení, ale také třeba na rekonstrukci, pokud chcete žít alespoň trochu normálně, tak vás jistě čeká oprava kuchyně nebo sto let staré koupelny. Rekonstrukce je zcela běžná, mění se nábytek, vybavení nebo i uzpůsobení bytu či domu.

Jenomže kde vzít na všechny tyto věci peníze? Rekonstrukce vždy vyžaduje spoustu financí, to jistě všichni víme, ale v bance by se v takovém případě jednalo o účelovou půjčku se zbytečně vysokým úrokem. Dá se vymyslet něco jiného, třeba i lepšího, abychom tak vysoké úroky platit nemuseli? Ano, můžete zvolit nebankovní americkou hypotéku, která má nízké úroky, ručí se při ní samozřejmě nemovitostí, ale s penězi můžete naložit podle libosti.

dům interiér

Chcete znát výpočet ještě předtím, než někam budete něco zadávat? K tomu se používá americká hypoteční kalkulačka fahd.cz. Existuje pro lidi, kteří chtějí být v obraze ještě předtím, než vůbec někam zadávají poptávku. Jedná se o jakýsi všeobecný přehled, jak by výpočet mohl reálně vypadat. Nikdy se však nejedná o konkrétní výsledek, takže proto jsou výsledky a čísla pouze hrubě orientační. Výsledek vám vždy sdělí až přímo daná nebankovní společnost, když požádáte o předběžný návrh, který se poskytuje zcela zdarma, takže za něj nic neplatíte a můžete si ho nechat udělat kdykoliv.

rodinný dům

Se získanými penězi můžete naložit podle libosti, takže s nimi můžete financovat i opravy, nejenom samotné bydlení, ale také cokoliv dalšího. Využívá se dokonce na zaplacení dluhů, exekucí. Prostě každý utratí peníze podle toho, na co je zrovna potřebuje. Najednou získáte celou částku. Ručíte nemovitostí, za kterou můžete získat maximálně 70% z její hodnoty. Doba splatnosti se může pohybovat různě nejdéle na 30 let.

Máte záznam nebo jiné dluhy či problémy? Ani to nemusí být problém. V bance byste zřejmě půjčku nezískali, ale u nebankovní společnosti vám mohou vyhovět.