USB kabel iPhone má skvělý výkon

V podstatě si v dnešní době nedokážeme představit, že bychom snad neměli mobilní telefon. Někteří mu věnují ale příliš svého času a dokonce ho nedokážou opustit ani v takových chvílích, kdy je nutností si odskočit nebo se jít vykoupat. Neustále hledíme do malé obrazovky a kontrolujeme zprávy, kdo nám co napsal nebo dokonce zveřejnil na sociálních sítích. Mobilní telefony začínají nahrazovat počítače a tablety a tento trend se stále zesiluje. V podstatě se dá dnes vše vyřídit z mobilu a dokonce se dívat na koncert nebo oblíbený film, případně seriál v televizi. V podstatě více, než polovinu dne v provozu jsme online a také je doslova tragédií, když se nám vybije baterie. Problém nastává, když nemáme po ruce přesně ten kabel, co potřebujeme, obzvláště když se jedná o USB kabel iPhone. Díky rozdílným koncovkám to skutečně může být problém.

nabíjení

Jeden kabel pro všechny telefony

Tak to by byl balzám, žádné přemýšlení jakou značku telefonu vlastníme nebo jakou máme koncovku, abychom se mohli někde napojit do zdroje. Tak takový už i skutečně na trhu je, ale bohužel ještě se stále musí používat s různými přechodkami. Ovšem jeho rychlost a univerzální používání už snad na sebe nenechá dlouho čekat a brzy se stane součástí všech domácností. V pohodě se pak s ním dá leccos propojit a dokonce pokud se bude jednat o magnetický, tak to už je komfort na prvním místě. Žádné složité hledání zdířky ve tmě, magnety pak vykonají svoji práci a LED diody nám snadno pak známí, kdy je přístroj plně nabitý. Výkon přenosové rychlosti a nabíjení je až neuvěřitelně rychlý, ovšem prozatím má velké mínus v tom, že se musí stále propojovat s příslušnou přechodkou.

apple

Mobilní telefon je dobrý sluha

Odborníci ale mají ještě jiný názor a přichází s radou. Ono snadněji se to radí, než dělá. Ale pravdou je, že se někdo poučí i z rad. Mobilní telefony by měly sloužit nám a ne my jim. Ovšem tu hranici si musí každý stanovit sám a dobře si rozmyslet, co vlastně od života očekává. Telefon je dobrá věc a aplikace v něm také, jen nás nesmí dohánět k šílenství a ovládat naše soukromí. Rozhodně bychom neměli nikdy propadat panice, když se nám vybije baterie a není po ruce příslušný kabel.