Podmínky podnikatelských úvěrů

Důvodů, proč si podnikatelé potřebují půjčit peníze je opravdu mnoho. V některých případech se může jednat o začínající podnikání. Každý nemá hned miliony na to, aby rozjel velkolepou firmu, takže někteří si potřebují půjčit peníze, což je logické a samozřejmé. Pokud se podíváme na podmínky v bankách, tak často hledáme ještě jiné alternativy a zjišťujeme i podmínky u jiných společností, například nebankovních, protože těch je na trhu opravdu mnoho a konkurují v tomto ohledu bankám, takže i ony mohou poskytnout zajímavou například hypotéku.

Další možností, proč si půjčit peníze je, že podnikáte a chvíli se Vám už nedaří. Přišly na řadu slabší měsíce a Vy potřebujete takzvanou finanční injekci. Nebo máte dluhy či exekuce a potřebujete se jich zbavit? Refinancovat nějakou půjčku či se vymanit z exekucí? I to je možné!

ruce dokumenty

Sháníte peníze pro své začínající podnikání? Potřebujete do firmy finanční injekci, protože jsou výdělky v posledních měsících mizivé? Nebo naopak investujete do nového odvětví a potřebujete rozjet nový projekt? Dostali jste se do tíživé finanční situace a krachujete? Chcete to napravit? Od toho je zde nebankovní hypotéka bez registru Nebankovní hypotéky.

ženy u stolu

Existuje tedy mnoho důvodů, proč si půjčit peníze, teď se ale podíváme na to, jak to vypadá, když se k půjčce dostaneme, jaké jsou podmínky? Jsou vůbec nějaké?

V případě, že zvolíte hypotéku, tak samozřejmě ručíte nemovitostí. Provede se její odhad, například odhad pozemku, budovy, domu, nebo jakéhokoliv i komerčního objektu a získáte například 50 – 70 % z její hodnoty.

Doba splatnosti je až na dlouhých 30 let.

Nevadí ani záznamy v registrech dlužníků. Nebankovní společnosti jsou velice tolerantní.

Navíc je u nich vyřízení velice snadné a rychlé. Peníze můžete mít i do 24 hodin, pokud dodáte veškeré podklady. Žádné složité papírování Vás ale nečeká, toho se nemusíte obávat.

Nemusíte ani složitě dokládat svůj příjem.