Podáme Vám pomocnou ruku

Je jedno, v jak tíživé finanční situaci se nyní nacházíte, řešení už máte na dosah ruky. Potřebujete se zbavit všech svých dluhů? Chcete si slnit svůj dětský sen a cestovat kolem světa? Nebo si prostě jen chcete postavit vlastní dům nebo koupit lepší auto? Nebudeme se Vás ptát, na co peníze potřebujete, proto je nebankovní hypotéka pro mnoho lidí tím pravým řešením.

Nabízíme Vám půjčku až na 30 let, se splácením u nás tedy nemusíte spěchat. Samozřejmě se nebráníme ani tomu, aby nám klienti spláceli předčasně, pokud to jejich finanční situace dovoluje. V případě předčasného splácení Vás nepřekvapí žádné poplatky navíc, nebo snad pokuty.

Snadné vyřízení

Kvůli naší nebankovní hypotéce nemusíte opustit pohodlí svého domova, žádat můžete online prostřednictvím formuláře nebo telefonicky. Naši pracovníci jsou příjemní a vyjdou Vám maximálně vstříc. Po připravení potřebných administrativních podkladů je Vaše žádost připravena ke schválení. Ty obvykle schvalujeme do 24 hodin. Potom už stačí pouze přijít podepsat potřebné dokumenty a můžete si odnést hotovost.

Bez dokládání příjmů
Pro mnoho lidí je nutnost dokládat výši příjmů velmi nepříjemnou součástí žádosti, naštěstí u nebankovní hypotéky výše Vašich příjmů nikoho nezajímá. Stejně tak nás nezajímají informace z registru dlužníků. Respektujeme soukromí a důstojnost našich klientů. Ať už je Vaše situace jakákoliv, jsme připraveni Vám poskytnout finanční pomoc.

Přijďte osobně
Pokud máte pocit, že potřebujete více informací, neváhejte nás navštívit v některé z našich poboček. Jsme Vám k dispozici ve všech velkých městech, ale naši pracovníci za Vámi přijedou i mimo pobočku, pokud bude třeba. Našim klientům nabízíme nadstandardní servis a péči, aby všechny administrativní procesy proběhly hladce a rychle, ke spokojenosti klientů.