Kouzelná svatba s kouzelníkem

Chystáte se na váš svatební den? Máte určitě seznam a pomalu odškrtáváte, co se vám už podařilo zajistit a co ještě chybí. Šaty, místo obřadu, svatební fotograf, koláče, v restauraci ladíte svatební menu, máte zamluvenou hudbu a co zábava? Můžete čekat, že nějakou vtipnou hru si připraví svědkové. Určitě si zatančíte ptačí tanec. Ale co když nechcete, aby se opakovaly hry jako jste zažili na posledních pěti svatbách a už přestaly být vtipné? Chcete něco, o čem by lidí říkali: jó tenkrát na té svatbě, to bylo něco! A víte, co může být to něco? Odpověď je snadná – kouzelník.

kouzelník

Kouzelník na svatbě https://www.vaskouzelnik.cz/zabava-na-svatbu vás bude provázet celým svatebním veselím. Teda, celý ne, obřad přenechá tomu pravému oddávajícímu, aby byl sňatek platný, ale pak už vám bude zcela k dispozici a bude kouzlit jen pro vás. Kouzlit bude jak přímo se svatebčany, tak později pomůže vyplnit prostor, kdy se například nevěsta s ženichem budou fotit. Ale pokud si nevěsta se ženichem nechtějí nechat žádné kouzlo ujít, počká samozřejmě až se oba vrátí. Kouzlit bude jak před všemi hromadně, tak bude i obcházet stoly a provádět mikromagii přímo před očima svatebních hostů.

svatba

Kouzelník je vtipnou vsuvkou mezi tanec a jídlo, záleží jen na přání nevěsty a ženicha, jak dlouho se na svatbě zdrží a kolik kouzel provede. Není to jednoduchý úkol kouzlit v tak kouzelný den, ale věřte že to zvládne na jedničku. Budete mít na svatbě hodně dětí? Informujte o tom kouzelníka předem a můžete se domluvit i na představení pro děti, včetně výroby vtipných zvířátek z balonků. Není snad člověk, kterého by nepřitahovalo tajemství čar a kouzel. Odpočiňte si po předsvatebním shonu, co jste nestihli, to jste nestihli a už nedoženete, ano jste si řekli, a to je nejdůležitější. Užívejte si svůj svatební den a nechejte se překvapovat kouzly vašeho svatebního kouzelníka.