Hledejte cestu ven v určeném čase

Určitě jste jedním z těch, kteří vysedávají u počítačových her, viďte? Ale nějaké bezduché běhání přes překážky Vás dozajista nebaví. Vyhledáváte takové počítačové hry, které vyžadují strategii, logické uvažování, nebo hledání indicií, abyste se dostal dál?

Potom jste ten správný člověk, který by měl na vlastní kůži vyzkoušet únikovou hruhttps://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-hradec-kralove/ naživo!
Zažijte fantastický pocit počítačových hrdinů na vlastní kůži.

klíč k úniku

Každodenní stereotyp pracovních povinností musíte prostě proložit něčím, co je zcela odlišné. Nebo by to tak alespoň mělo být. To proto, abyste neprožili život v šedi a spěchu za lepšími pracovními výkony. Na co budete vzpomínat v důchodovém věku? Co budete vyprávět svým vnoučatům o svém životě?

Ne!

Vy prostě musíte zažít pocit nejen počítačových, ale i filmových hrdinů, kterým jde o život, pokud něco nevymyslí, aby se dostali ze spárů intrik, nebo zabezpečených prostor. Úniková hra je pro získání takových pocitů to nejlepší, co Vás může potkat! A pokud je Vaší doménou logika a logické spojování indicií, potom jste ideální hráč!

Neusedejte k počítači!
Až přijdete domů, změňte svůj rituál, který tkví v zapnutí počítače. Převlečte se a odejděte si prověřit v reálných podmínkách své dovednosti a schopnosti rozplést lecjaký logický problém. Nebudete na to sám. Budete provádět únik z uzamčených prostor v týmu, kde každý přispěje svou troškou do mlýna! Nebude to nijak jednoduché, protože budete muset hádanku odemčení místnosti vyřešit v časovém omezení. Ale o to jde. Adrenalin, zachování chladného rozumu, spolupráce s kolegy v týmu, kterým jde o stejný cíl. Dostat se ven!

radioaktivní prostor

Nebudete ani první, ani poslední.
Již v roce 2007 byla zahájena první úniková hra v dalekém Japonsku. A pro její velikou oblibu se rozšířila do mnoha dalších států. A díky své variabilnosti prostředí, simulačních situací a efektů se bude šířit dál. A proč? To poznáte sami na vlastní kůži. Půjde totiž o nenapodobitelný zážitek, který prověří Vaše schopnosti.