Gumová móda

Meteorologové tvrdí, že nejen chladný ale hlavně deštivý má být celý zbytek května. Ve vaší skříni by tedy rozhodně neměla chybět nepromokavá bunda a v neposlední řadě také holínky. Pokud byste raději něco více barevného, než je černá barva, pak se na barvy nebojte vsadit, jelikož ty letos pofrčí. Trendy jsou v letošním roce květinové potisky, námořnický styl nebo motivy zvířat.
gumové holínky na schodech
Módní návrháři označují tento typ módy jako Animal print, což je v překladu zvířecí potisk. Tento trend je IN již druhou sezónu a objevuje se už dokonce i na plavkách nebo kabelkách. Je jen otázkou času, kdy se objeví například na spodním prádle.
Obchody zahltily dokonce i neutrální barvy. Na stojanech visí barva jako písková, béžová nebo světle šedá.
V obchodech se ale také objevují motivy, které připomínají styl námořnický. Letošní jaro se tomuto stylu rozhodně nevyhne a to, i kdyby chtělo.
Módní návrháři sice vsadili na neutrální barvy, ale své kolekce doplnili o zářivé neonové barvy. Pokud tedy chcete jít letos s dobou, měli byste si alespoň jeden kousek v této zářivé barvě pořídit. Je jedno, jestli se bude jednat o barvu žlutou, oranžovou nebo třeba fialovou. Prostě a jednoduše v těchto barvách budete IN.
gumové holínky
Zajímavým trendem je i mixování. Rozhodně nešlápnete vedle. Takové puntíky a zvířecí vzory můžete najít dohromady na jednom kousku oblečení. Nebojte se ani kombinace pruhů s květinovými motivy. Dovolené jsou i květiny, které jsou velké či malé. Rozhodně se nebojte experimentovat. Ba právě naopak.
Letos prostě nemůžete šlápnout vedle a to ať už chcete nebo ne.
Nebojte se zkusit něco nového. Sami si určitě trendy letošního léta zamilujete i vy.
Nebojte se vyzkoušet ani již výše zmiňovanou gumovou módu. Uvidíte, že je velmi pohodlná. Možná poté již nesáhnete po ničem jiném.
Je třeba to ale zkusit. Ne nadarmo se říká, že kdo nic nezkusí, nic nezažije.