Dřevěné zábradlí

Zábradlí je jedna z hlavních věcí, která musí být u každého schodiště. Díky zábradlí se mohou starší jedinci dostávat snadněji do chodů, kde není výtah a dobře jim poslouží i jako opěra při pauze. Mimo to zajišťuje kompletní bezpečnost na schodišti a zabraňuje lidem spadnout. Zábradlí je proto neodlučitelným prvkem na schodišti a bez jeho realizace by Vám nikdo dům nezkolaudoval. Kromě prvku bezpečnosti má však zábradlí také estetický význam v domě, na který nedá mnoho z nás dopustit.

Zábradlí

Na trhu existuje velké množství zábradlí a bude jen na Vás, jaké si domů pořídíte. Mezi nejznámější typy patří dřevěné zábradlí, železné zábradlí a také skleněné zábradlí. Tyto prvky se dají však kombinovat a můžete je libovolně dávat do sebe. Tudíž si můžete udělat železnou konstrukci, která bude vyplněné třeba sklem. Vždy jde však o to, jaký chcete mít vnitřní interiér a co se Vám do domu hodí.

Zábradlí (2)

Pokud zvolíte dřevěné zábradlí, tak si vždy vyberte výrobce, nejlépe soukromníka, který Vám bude dělat zábradlí k Vašemu obrazu. Firma fa-havlíček, se zábradlím zabývá mnoho let a jejich výrobky jsou skvostné. Nejen, že se s majitelem domluvíte na všech podrobnostech ohledně vzhledu, ale také Vám poradí, jakou volbu byste měli zvolit do Vašeho interiéru. Jejich výrobky jsou originální a jejich práce je skvostná a vždy dotažená do posledního detailu. Na výběr budete mít i mnoho druhů šprušlí a bude jen na Vás, jakou si zvolíte lazuru, nebo lak pro vyniknutí dřeva.

Mimo vnitřních schodišť a zábradlí se však tato firma věnuje i dalším činnostem, které jsou spjaté s touto tématikou. Jedná se o obložení stěn a stropů, vchodové dveře, či kompletní vybavení interiéru.

Pokud tedy sháníte firmu, která Vám vyjde vždy vstříc, tak se rozhodně obraťte na firmu Havlíček. Nejen, že se Vám jejich práce bude líbit, ale také Vám vydrží dlouhé roky a přátelé jí budou obdivovat.