Darujte svému muži/příteli dárek, který jej potěší

Přemýšlíte o tom, čím obdarovat svého milovaného, ale nic Vás nenapadá? Popřemýšlejte nad tím, jaké má zájmy a koníčky, co ho baví a nad čím tráví nejvíce svého volného času. Toto Vás posune o krok dopředu k tomu, abyste vybrala ten nejvhodnější dárek pro něj.
stromek s dárky
Milovník aut
Jestliže Váš přítel nejčastěji surfuje po internetových stránkách s auty, na své auto nedá dopustit a celkově auta jsou jeho vášní, můžete ho obdarovat třeba zážitkovou jízdou ve vysněném vozidle. Tyto nabídky jsou všude po internetu a tak nebudete mít složité vyhledávání této služby. Dále mu můžete darovat předplatné časopisu o autech, koupit malý model jeho vysněného auta, který si může vystavit na poličce. Tyto dárky mohou být také pro milovníky motorek, jen nakupujte tyto zážitky a věci v podobě motorek.
Knihomol, rád se vzdělává
Máte doma muže, kterého často naleznete u knížky, nebo u nějakých naučných článků? Pořiďte mu novou knihu do sbírky, knihovničku na knížky, lampičku na večerní čtení, nebo čtečku knih. Zakupte mu dárkový poukaz do jeho oblíbeného knihkupectví. Vyhledejte na internetu různé zajímavé poučné přednášky a jděte tam s ním, to ho potěší ještě více. Muži mají rádi, když Vám nevadí jejich koníček a ještě více milují, když se k jejich zájmu alespoň z části přidáte
dva dárky
Akční
Váš přítel nejspíše miluje, když jej zaplaví adrenalin. Kupte mu tedy zážitek, na který jen tak nezapomene. Např.: skok padákem, let vyhlídkovým letadlem, či jízdu sportovním vozidlem.

Miluje sport
Sežeňte mu vstupenku na box, pořiďte mu předplatné sportovního časopisu. V zimě pro Vás dva zaplaťte pobyt v horách a zalyžujte si, pokud nelyžujete, sežeňte si ubytování ve wellness, vy mezitím můžete relaxovat a Váš milý může sjíždět sjezdovky. Kupte mu x vstupenek do krytého bazénu, který se nachází nedaleko Vašeho bydliště, občas tam zajděte s ním. Chodí často do fitness? Zaplaťte mu vstupenky na rok dopředu.

Hráč
Rád vysedává u počítače/notebooku a hraje různé hry? Pořiďte mu hru, o které už dlouho básní. Kupte mu nejnovější hru na trhu. Pořiďte mu hru podle tématu her, které nejčastěji hraje. Má sluchátka k počítači již delší dobu? Sežeňte mu nové. Jestliže si chcete zahrát nějakou hru venku a společně, vyjeďte si do místa, kde si můžete i s přáteli zahrát paintball, nebo se vydejte na laser game do Prahy.