Co vám může nabídnout masérka Kara

K technikám erotických masáží patří i footjob. Mezi mnoha lidmi je tento způsob relaxace a tělesných doteků zafixován jako něco hanlivého, či nepřirozeného, a spojují si jej např. s fetišismem. To je však velmi zkreslené a hlavně scestné pojetí.

Footjob není fetišismus

Mnoho masérek považuje doteky ploskami nohou za svou oblíbenou techniku, což se zdá být tak trochu nelogické, když si uvědomíte, že zvedáním nohou musí vynakládat větší námahu, než při masáži prováděné dlaněmi. Proč tomu tak je?

erotické masáže

Odpověď na tuto otázku hledejme v lidské přirozenosti a tělesné stavbě, protože právě chodidla jsou opatřena obrovským počtem nervových receptorů, které nám zprostředkovávají kontakt se zemí, a slouží jako citlivý hmatový orgán. Vnímají to hlavně lidé, co si dopřávají častěji chůzi naboso, ať už doma, venku na zahradě, na terase, anebo na speciálních barefoot chodnících. V poslední době se mnozí z nás snaží obrátit k přirozenému životnímu stylu a kromě zdravé výživy, vegetariánství, vhodných sportovních aktivit, meditací a relaxace sem pochopitelně patří i kontakt se zemským povrchem ploskami nohou.

nohy v džínách

Obrovský počet nervových vláken není na chodidlech náhodou a ta také neslouží jen k našlapování po koberci. Mohou být výrazným stimulantem, což vám potvrdí každý zkušený masér, co provádí reflexní terapii. Doteky na chodidlech jsou nesmírně příjemné a lze tímto způsobem navodit neuvěřitelnou slast a rozkoš a dokonce i orgasmus. Proto je footjob oblíbenou technikou mnoha dívek, čímž se také zvyšuje erotické napětí mezi masérkou a klientem. Kdo si tyto skutečnosti uvědomuje, využije této výhody i pro svůj prospěch, a potvrdí tím známé pravidlo, že nejvíce potěšení vzniká tehdy, jsou-li spokojeni oba aktéři.

Požádáte-li masérku Karu Mataharisalon o footjob, a budete-li k ní laskaví, očekávejte, že tím dopřejete krásný prožitek i pro ni. Tím pádem se mezi vámi může vytvořit silné energetické pole a erotické napětí, jež může vyústit do nádherného zážitku, po němž přirozeně touží každý z nás.