Chcete cvičit doma? Vyzkoušejte tyto aplikace!


V současné době je nemožné jít do posilovny a mnoho lidí to nedělala ani předtím. Někteří na to nemají čas, jiní finance. Existuje přitom několik možností, jak se udržovat fit v pohodlí svého obydlí a přitom za to nezaplatit ani korunu. Pokud to ale myslíte vážně, měli byste investovat alespoň do základního vybavení, se kterým vám to půjde mnohem lépe. Podložka a obaly na podložku na cvičení jsou nejdůležitějšími prvky, na které byste neměli zapomenout.

Domácí cvičení aplikace

Vstaňte z gauče a začněte teď hned

Vymlouváte se neustále na to, že jsou posilovny zavřené a nemáte čas? Tomu je konec. Nainstalovat některou z následujících aplikací je snadné a rychlé. Nejrychlejší je 7 minute workout app od Workout apps. Jedná se o to nejjednodušší, co můžete vyzkoušet. Program umožňuje cílený pohyb jen 7 minut denně po dobu 30 dnů. Pracujete se svou váhou, takže nepotřebujete žádné vybavení a můžete se sami rozhodnout, na kterou část těla se soustředíte.

Home workouts-no equipment obsahuje každodenní trénink pro všechny oblasti vašeho těla. Ať už chcete posílit hrudník, ramena, nohy, zadek nebo břišní svaly, přijdete si na své. Systém vám navíc po skončení podle výšky a váhy spočítá, kolik kalorií jste spálili. Podívat se zde můžete také na výživové plány a mnoho videí a animací, které vás provedou celým procesem a pomohou vám zhubnout.

Posilování podložka ženy

Máte rádi 30denní výzvy?

Aplikace od společnosti Leap Fitness Group jsou oblíbené po celém světě a specializují se právě na tyto výzvy. Six pack in 30 days je pro začátečníky i pokročilé. Vybrat si zde můžete hned tři úrovně plánů, díky kterým se dostanete od povoleného břicha k vypracovaným svalům. Postupně se bude zvyšovat náročnost. Díky tomu bude proces příjemnější a efektivnější. Další možností je 30 day challenge, která vám bude denně připomínat, že se máte zvednout a hýbat. Postupně se bude zvyšovat intenzita a najdete zde to, co pro vás bude nejlepší.