Betonové ploty Pardubice

Většina z nás má ráda své soukromí. Mnohdy je ovšem obtížné si soukromí před okolním světem uchránit, a to především ve venkovních prostorách, kde nejsme chránění zdmi domu. Z toho důvodu stavíme různé ploty a zástěny nebo sadíme vysoké stromy a široké keře. Často ale tenhle boj o udržení soukromého života, jak se říká pod pokličkou, prohráváme. Keře na podzim opadají, skrz dřevěný plot jde škvírami vidět, stromy rostou příliš pomalu. Z toho důvodu je nejlepší možností vsadit na jistotu. Betonový plot neopadá, škvíry v něm jsou zcela vyloučeny a staví se s až překvapivou rychlostí.

zahrada květiny

Betonové ploty Pardubice vám přináší dokonalý pocit soukromí. Ať už na vaší zahradě děláte cokoliv, okolnímu světu to zůstane ukryto. Plot z betonu je bytelný a má, ve srovnání s ostatními druhy oplocení, velmi vysokou životnost. Zároveň je odolný vůči vnějším nepříznivým vlivům, jakými je déšť, mráz či manuální poškození způsobené menšími nárazy.

Plot z betonu je zároveň výrazným bezpečnostním prvkem vaší zahrady. Sníží riziko možných krádeží a vloupání. Zároveň zabraňuje cizím lidem a volně se pohybujícím zvířatům příchodu na váš pozemek.

Betonový plot je také vhodným typem oplocení z důvodu vizuální stránky. Jeho moderní design, nádech luxusu a celkový vizuální dojem se stanou výraznou dominantou zahrady i celého domu.

zahrada kočka

Stavba betonového plotu je jednoduchá a rychlá, nemusíte se tedy obávat přílišného zásahu do chodu vaší domácnosti ze strany zaměstnanců firmy Ploty a brány MPC. Do ukotvených sloupků se zasadí již hotové betonové desky, které jsou hlavní součástí plotu.

Samotné betonové ploty se dají kombinovat i s jinými materiály. Upusťte uzdu vaší fantazii a nechejte si navrhnout plot přesně podle vašich představ. Jeho velkou výhodou je minimální údržba a dlouhá životnost. Výška plotu je zcela ve vaší režii. Je možné nechat si postavit plot v rozmezí od 50 až do 300 cm.