Aby rande neskončilo fiaskem

Schůzka neboli rande je událost, kterou nikdo ze zúčastněných nechce pokazit. Ženy se na něho zpravidla pečlivě připravují a věnují hodiny času tomu, aby na daného muže udělaly nejen ohromný dojem, ale v nich i probudily pocit, že za to stojí! Muži naopak dělají mnoho chyb, kterým je dobré se vyvarovat, už jen z toho důvodu, aby měla jejich schůzka se ženou i nějaké pokračování.
čekání v restauraci.jpg

Peníze hrají roli, ať už chcete nebo ne – zásadní!

Nepleťte si den, kdy vyrazíte na rande se ženou, která vás okouzlila jako den, na který musíte šetřit celý měsíc. Skutečnost je taková, že ženy nemají potřebu vytěžit z něho (a samozřejmě i z vás) maximum! Zpravidla je to však muž, který pozve ženu, aby s ním prožila večer v nějaké dobré restauraci, pohodu a relax u příjemného filmu v kině nebo událost, která vyžaduje určité finanční ztráty.
Je tedy pochopitelné, že by měla být samozřejmost za dotyčnou i zaplatit. Pokud si chcete u vaší vyvolené takzvaně šplhnout, neudělejte chybu v tom, že půjdete se vším „půl na půl“.
romantické rande.jpg

Zapomeňte na to, že jde pouze o vás!

I když je na první schůzce důležité to, abyste se vzájemně poznali nebo se případně sblížili, nemůžete přehánět s chválou a mluvit jen o sobě. Žádnou ženu dlouhým monologem o tom, kde všude jste už byli a co všechno jste prožili, včetně žen, které vám prošly životem – příliš neuchvátíte. Právě naopak, budete si koledovat o to, aby bylo vaše seznámení už provždy poslední.
Základem toho, abyste měli šanci poznat vaši bohyni touhy ještě o něco lépe je to, že budete mluvit mezi sebou – ne o sobě.
Na jaké témata si však už předem dejte pozor a raději se jim vyhněte?
1. Bývalé přítelkyně– ať už je budete chválit nebo nenávidět, nikdy to nebude ženě, která vás sotva zná příjemné.
2. Výše finančních příjmů– zapomeňte na to, že se budete chlubit částkou, která vám každý měsíc přistane na vašem účtu, to ji k vám nepřipoutá.
3. Maminka sem, maminka tam– fakt, že vaši maminku milujete je dobrým ukazovatelem toho, že rodina je pro vás důležitá, ale všeho moc škodí a věřte, že žádná žena nechce slyšet o budoucí tchyni víc, než je potřeba.
4. Zlozvyky a negativní stránky– každý má nějaké neřesti, na které možná není příliš pyšný. Ovšem není dobré hned ukázat slabost, ve které se topíte. Nechte převyšovat vaše kladné vlastnosti.