Aby byla i vaše koupací sezóna bez starostí

Kdo by si nepřál zahájit léto tím, že na vlastní zahradě postaví bazén, ve kterém si plánuje užít každý volný den? Horké dny plné slunka a bazén plný vody však nestačí k tomu, abyste byli maximálně spokojeni. Pokud si stav vaší vody neudržíte v normě, je pochopitelné, že se během léta setkáte s řadou nepříjemností.

  • Špinavá voda nikoho neláká a není snadné se jí zbavit, ovšem platí, že ani nemožné!

Pomocí přípravku Chlor šok opět navrátíte čistotu a projasněný vzhled vodě, která vám předtím dělala pouze starosti.fotografie zahradního bazénu s bezpečnostními schůdky

Řasy ve vodě už nebudou mít šanci

Vznik zelených a hnědých řas je viditelný problém, kterému se čas od času nevyhne nikdo. Pokud se vaše voda nepěkně zbarví do podoby, která vás nepotěší, použijte chemii Chlor šok. Postará se o její desinfekci, kdy zabrání vzniku a šíření různých bakterií a rovněž i plísně. Tímto krokem docílíte i toho, že bude voda, ve které se koupete – nepochybně zdravotně nezávadná.
O její ukázkový vzhled se už nebudete muset obávat. Zabrání zakalení vody a množení řas, ať už hnědých nebo těch zelených a ve velké míře ji projasní. Konečně dosáhnete takového stavu vaší vody, který měla v době, když jste váš bazén poprvé uvedli do provozu.
Snažit se udržet situaci pod kontrolou, vám vždy pomůže dobrá sázka na chemii, která ví, jak si s nedokonalou vodou poradit.dítě v plovacím kruhu plave v bazénu

Zabezpečte vaší vodě chloraci

Jestli se v bazénové vodě nachází chlorová složka nebo ne, poznáte jednoduše díky měření. To se provádí pomocí testeru Cl, který najdete na všech pobočkách s bazénovou chemií nebo i na internetových stránkách.
Poskytnout vaší vodě chlor byste měli z důvodu, aby vám voda nepřinesla komplikace, kterým se můžete předem vyhnout. Chlor šok si s důkladnou chlorací poradí a umožní vám mít vodu v takovém stádiu, jaké očekáváte.
Mějte tedy i vy ve vaší výbavě chemie přípravek, který vám podá pomocnou ruku v případě, že se stav vaší vody změní k nepoznání. Nikdy totiž nevíte, kdy ho budete potřebovat použít a odstranit tak všechny vady díky jedné účinné chemii.